Otevíráme nový sklad v Dašicích!

JUSDA Europe otevírá nový sklad v Dašicích a hledá nové kolegy, aby posílili naši společnost. Jsme logistický gigant, který se neustále rozrůstá a poskytuje svým zaměstnancům mnoho příležitostí pro kariérní růst.

Hledáme kolegy a kolegyně, kteří se chtějí zapojit do našeho týmu a pomohou nám posilovat naši pozici na trhu. Nabízíme širokou škálu benefitů, jako jsou například příspěvek na stravování, firemní akce, možnost pracovat v moderním a přátelském pracovním prostředí a mnoho dalšího.

Máme otevřené pozice v různých oblastech, například v oblasti skladování, expedice a řízení vozidel. Pokud hledáte novou výzvu a máte zájem se přidat k našemu týmu, neváhejte nás kontaktovat.

Čerstvá nabídka práce v Dašicích

Nechte nám na sebe kontakt

Životopis
Lokalita
Souhlas

Maximum file size: 5MB

Ozveme se vám

Pavlína Valentová
Pavlína Valentová
HR Administrator specialist

Děkujeme za váš zájem

Na co se můžete těšit

Předchozí
Další

O společnosti Jusda

Jsme logistický gigant, o kterém jste ještě neslyšeli.

Posláním JUSDA EUROPE je logistika a skladování. Působíme po celé Evropě a našim zákazníkům dáváme příležitost úspěšně fungovat na obou koncích dodavatelského řetězce, i kdekoliv uvnitř něho. V rámci globální skupiny nás naleznete v USA, Číně nebo na Tchaj-wanu. Centrála evropské části společnosti leží v srdci Čech. Zajímavé pracovní příležitosti tedy umíme nabízet i mimo metropoli – v Pardubicích, Kutné Hoře nebo holandském Wijchenu. V Praze nás naleznete na Skyportu Letiště Václava Havla, kde dohlížíme na kvalitu nejenom letecké, ale i železniční a námořní přepravy.

Stejně jako náš obor, ani my neznáme hranic. Proto neustále hledáme příležitosti pro růst, který s sebou nese i nové pozice.