Kariéra

Jusda je tak dobrá, jako jsou její lidé. Profesionály hledáme neustále. Staňte se součástí komplexního oboru, který nemá hranice, a nastartujte svou kariéru v Pardubicích, Kutné Hoře nebo Praze.

10 dobrých důvodů, proč jít k nám

Předchozí
Další

Přečtěte si příběhy našich lidí

Dominik
Dominik
Shift Supervisor

Dominik se stal členem našeho týmu ihned po dokončení studia na střední škole. Ačkoliv měl možnost nastoupit na administrativní pozici, rozhodl se prošlapat si cestu poctivě, od spodu. Začal proto na pozici Skladníka-operátora.

Během prvních 9 měsíců v Jusdě dokázal svým kolegům i nadřízeným, že v sobě skrývá daleko větší potenciál, a postoupil na pozici SAP operátora. Jeho schopnost rychle se zorientovat v systémech a chuť podílet se na rozvoji každodenní operativy ho o pouhé 2 měsíce později posunula v kariéře zase o píď dál. Z HR oddělení si odnesl další dodatek pracovní smlouvy – tentokrát k pozici Inventurního kontrolora, která vyžaduje komunikační a organizační předpoklady. A to Dominikovi rozhodně nechybí. Za další čtyři měsíce proto dostal příležitost začít rozvíjet tyto schopnosti jako vedoucí skupiny a opět uspěl. Další kariérní posun přišel záhy a Dominik je nyní nejmladším Shift Supervisorem v naší společnosti. Jsme hrdí, že je s námi více jak 4 roky a věříme, že se spolu s růstem Jusdy poroste dál i jeho kariéra.

Táňa
Táňa
IT Product Owner

Táňa nastartovala svoji kariéru v souladu s oborem studia - z pozice juniorního logistika. S postupujícím časem sbírala potřebné zkušenosti a přes roli specialistky se za poměrně krátkou dobu vypracovala na supervizorku.

Jako již zkušená logistička dostala nabídku, která otevřela další etapu její kariéry – podílet se na rozjezdu samostatné logistické firmy JUSDA Europe. V rámci evropské entity Jusda byla klíčovým odborníkem, který dopomohl ke spuštění profesionálních transportních služeb na nově otevřené pobočce v Holandsku.

Její profesní rozvoj uvnitř společnosti pokračoval prohlubováním odborných znalostí, ale především rozšířením pole působnosti. Nyní je významnou spojnicí mezi transportními odděleními (letecké, námořní a železniční přepravy), jejichž práci dokonale zná, a vývojovými IT týmy. A to jak v ČR, tak i za mořem, díky čemuž má prostor uplatňovat svoji jazykovou znalost na každodenní bázi.

Táňa ve své současné pozici IT Product Owner ideálně kombinuje odborné a IT kompetence. Díky této unikátní kombinaci dovedností přináší automatizaci a digitalizaci do práce našich transportních oddělení.

Yana Nakazaki
Yana Nakazaki
Manažerka skladování, Kutná Hora

Popis zkušeností v zaměstnání v Jusda nebo souhrn kariérního růstu. Může být i video. Popis zkušeností v zaměstnání v Jusda nebo souhrn kariérního růstu. Může být i video. Popis zkušeností v zaměstnání v Jusda nebo souhrn kariérního růstu.

Yana Nakazaki
Yana Nakazaki
Manažerka skladování, Kutná Hora

Popis zkušeností v zaměstnání v Jusda nebo souhrn kariérního růstu. Může být i video. Popis zkušeností v zaměstnání v Jusda nebo souhrn kariérního růstu. Může být i video. Popis zkušeností v zaměstnání v Jusda nebo souhrn kariérního růstu.

Jak vypadá proces náboru?

Dám vám tip. Pokud nemáte praxi, popište svoji motivaci. I ta je pro nás v Jusda důležitá.

Vaše CV dostaneme na starost my, náboráři.

Jako hiring manažer se zapojím také. Víc hlav víc ví.

Pokud vám zazvoní telefon, nachystejte si kalendář. Domluvíme si osobní setkání.

Pokud máte zájem o pozici v kanceláři, u pohovoru budeme pravděpodobně všichni tři.

V případě pozice do skladu se podíváte přímo na konkrétní sklad a povídat si s vámi bude manažer skladu nebo supervizor.

Řízení se snažíme dělat maximálně dvoukolové. Pokud si navzájem sedneme, není co řešit.

Že jste uspěli Vám nejprve zavoláme a následně potvrdíme písemně. Poté se  domluvíme se na vstupní lékařské prohlídce a termínu nástupu.

To vše se neobejde bez trochy papírování, proto vás ještě poprosíme o zaslání osobních údajů, abychom včas připravili nezbytné dokumenty.

Váš první den v práci bude seznamovací. Začínat v novém prostředí je těžké, proto jsme připravili úvodní školení.

Přidejte se k nám

Pošlete nám životopis a my se vám ozveme. Nebo si prohlédněte Otevřené pozice

Petr Svoboda, komunikace s klienty
Petr Svoboda, komunikace s klienty