Blog > Rádi byste optimalizovali přepravu a stali se nákladově efektivní? Využijte JUSDA Europe konsolidační sklad 

Konsolidační sklad PRG1 se nachází na významném bodě dopravních toků, přímo na Letišti Václava Havla. Slouží převážně ke konsolidaci více menších zásilek do jedné větší. Další výhodou je možnost krátkodobého skladování, které zvyšuje naši flexibilitu servisu zákazníkům. V rámci mezinárodní letecké přepravy, kdy je více menších zásilek konsolidováno na leteckou paletu nebo do ULD kontejneru, dochází ke snížení nákladů na samotnou přepravu a zároveň ke zvýšení efektivity dodavatelských procesů.

Kapacita konsolidačního skladu je 40 europalet a stejně jako naše další sklady, i tento je pod nepřetržitým zabezpečením a kamerovým dohledem. Všichni zaměstnanci prošli odpovídajícím školením a jsou pro práci vysoce kvalifikovaní. 

A jaké služby poskytujeme? 

Konsolidace zásilek – sloučíme menší zásilky do jedné větší.  

Dekonsolidace zásilek – rozdělíme sloučené zásilky zpět na původní jednotky. Dekonsolidace se využívá, pokud jsou různé části zásilky určeny pro různé adresáty nebo lokality. 

Odborná kontrola DG (Dangerous Goods) zásilek – odborně zkontrolujeme nebezpečné zboží dle přijímacího seznamu tak, aby byl zajištěn soulad s předpisy a bezpečnostními standardy pro přepravu nebezpečného materiálu. 

Přebalení nevhodně zabalených zásilek – upravíme balení vašich zásilek, aby bylo vhodné pro leteckou přepravu. Zoptimalizujeme vaše balení. 

Dočasné uskladnění importních a exportních leteckých zásilek – dočasně uskladníme vaše zásilky před jejich dalším transportem, a to i mimo standardní skladovací dny na letišti.  

Lebelling – označíme vaše zboží leteckými polepy, které obsahují informace o letištních kódech, varování o nebezpečí nebo orientaci tak, aby bylo s vašimi zásilkami během letecké přepravy správně manipulováno. 

Služby našeho konsolidačního skladu vám přinesou nejen nákladovou efektivitu a optimalizaci balení, ale také flexibilitu a díky kontrole i bezpečnost.   

Nechte nás zoptimalizovat vaše logistické procesy. 

Zpět na blog

Další články

Konsolidační sklad na Letišti Václava Havla

Laglérové 1075/4, Praha 6
Adresa
30-40 euro palet
Kapacita manipulace

Konsolidační sklad PRG1 poskytuje širokou škálu služeb pro efektivní správu
a manipulaci s nákladními zásilkami

Konsolidace zásilek

Při konsolidaci jde o sloučení více menších zásilek do jedné větší. V rámci letecké dopravy je více menších balíků nebo palet kombinováno do jednoho společného nákladu. Tím dochází ke snížení nákladů na leteckou dopravu.

Dekonsolidace

Při dekonsolidaci dochází k rozdělení sloučené zásilky zpět na původní jednotky. Využívá se pokud jsou různé části zásilky určeny pro různé adresáty nebo lokality.

Odborná kontrola DG zásilek

DG neboli Dangerous Goods (nebezpečné zboží). Odborná kontrola DG zásilek zahrnuje důkladnou kontrolu zásilek dle přijímacího seznamu tak, aby byl zajištěn v souladu s předpisy a bezpečnostními standardy pro přepravu nebezpečného materiálu.

Přebalení nevhodně zabalených zásilek

Jde o úpravu balení tak, aby bylo vhodné pro leteckou přepravu. Například paletizace nebo optimalizaci balení.

Dočasné uskladnění importních a exportních leteckých zásilek

Dočasné uskladnění znamená krátkodobé skladování zásilek před jejich dalším pohybem. V tomto případě jde o letecké zásilky, které jsou dočasně skladovány mimo standardní skladovací dny na letišti. To umožňuje efektivnější správu dodavatelských procesů.

Labelling

Labelling neboli označení zboží pomocí různých leteckých polepů, které obsahují informace o letištních kódech, varování o nebezpečí (hazard), orientaci zásilky a další relevantní informace pro správnou manipulaci během letecké přepravy.

Uskladníme i vaši zásilku.

Napište na air@jusdaeurope.com nebo vyplňte nezávaznou poptávku

Napište Petrovi nebo vyplňte nezávaznou poptávku

Petr Svoboda, komunikace s klienty
Petr Svoboda, komunikace s klienty

Výhody pro zákazníky

Nákladová efektivita

Optimalizace balení

Efektivní dodavatelské procesy – Uskladnění importních a exportních leteckých zásilek mimo standardní skladovací dny na letišti.

Bezpečnost – odborná kontrola nebezpečných zásilek podle přijímacího seznamu.

Flexibilita pro jakékoliv zásilky – Možnost prezentace pro zásilky s dočasným uskladněním před naložením do kontejneru nebo doručením zákazníkovi.

Skladujte s námi.

Poptávka
Souhlas