Skladování

Jednoduché, flexibilní a systémové

Poskytujeme flexibilní kapacitu skladů pro příjem a správu zboží s regálovým a hromadným uložením. To vše na nejvyšší úrovni a při splnění nejpřísnějších certifikátů a norem, jako jsou TAPA certifikace, ISO 9001:2015 a ISO 14001. Navrhneme pro vás optimální řešení z pohledu efektivity a ceny.

Zasloužíte si to nejlepší

Vždy se snažíme naplnit požadavky našich zákazníků s cílem usnadnit jejich vlastní podnikání. Do procesu zavádění nového zákazníka jsme zavedli systém a standardy, které významně zjednodušují a urychlují každé naše nové sbližování a rozjezd samotného projektu.

Zajistíme vám flexibilní skladování

Z naskladněných položek dokážeme připravit sadu materiálů přímo podle požadavků vaší výroby. Nebo naopak konsolidovat různé produkty do zásilek podle požadavků vašich koncových zákazníků. 

Podporujeme váš byznys spolehlivými, přesnými a včasnými službami, jako je odložená finalizace, kompletace, příprava komponentů, JIT a další. 

 

Máme dlouholeté zkušenosti

Na evropském trhu působíme už od roku 2000. Jsme dostatečně malí na to, abychom zůstali flexibilní, ale také dost velcí na to, abychom zvládli velké a náročné projekty.

Od začátku se staráme o dodavatelský řetězec Hon Hai / Foxconn. Rozumíme požadavkům náročných odvětví typu high-tech nebo FMCG. 

Hledáte nové skladovací kapacity?

V prosinci jsme otevřeli nový sklad v Dašicích.  Rozšířili jsme tím naše stávající portfolio skladů o dalších 15 000 m2 skladovací plochy.

Velkokapacitní sklad v Dašicích nabídne možnost provozu 24/7

Konsolidační sklad na Letišti Václava Havla

Využijte možnosti konsolidačního skladu na Letišti Václava Havla, který poskytuje širokou škálu služeb pro efektivní správu a manipulaci s nákladními zásilkami

Spolupracujeme s velikány

Petr Litera
Petr Litera
Business Development Manager

Známe potřeby dodavatelských řetězců velkých výrobních společností a jejich produktů po celém světě – např. iPad, iPhone, iPod, Kindle, PlayStation, Nintendo, Xbox, Wii, Blackberry nebo Nokia.

Vykročte správným směrem.

Napište na p.svoboda@jusdaeurope.com nebo vyplňte nezávaznou poptávku

Napište Petrovi nebo vyplňte nezávaznou poptávku

Petr Svoboda, komunikace s klienty
Petr Svoboda, komunikace s klienty

Další služby

Logistika

Zaručujeme rychlou, bezpečnou a monitorovanou cestu vašich produktů. Letecky, po moři, vlakem i silnicí.

Řešení na míru

Navrhneme nejlepší řešení v oblasti skladování, distribuce a přepravy zboží i materiálu.

Podpora

Obraťte se na nás s potřebou celního zastoupení, pojištění a optimalizace zásob. Postaráme se o řízení obchodu i zákazníky.