Blog > JUSDA Europe otevírá nový sklad v Dašicích

Jusda Europe, přední poskytovatel logistických služeb, rozšiřuje své portfolio skladových lokalit o nový sklad v Dašicích. Logistická společnost podepsala smlouvu o pronájmu s firmou MD Logistika a práce na stavbě již začaly. Plánované otevření skladu je na konci roku 2023. 

Nový sklad o rozloze 15 tisíc metrů čtverečních se nachází v blízkosti dálnice D11, klíčového koridoru směrem na východ od Prahy. Tento nový zdroj bude pro společnost Jusda Europe znamenat zlepšení dostupnosti a efektivity služeb pro zákazníky.

Otevření skladu bude mít pozitivní vliv na lokální ekonomiku, a to jak prostřednictvím nových pracovních příležitostí při samotné stavbě, tak i pro budoucí zaměstnance skladu. Tyto nové zdroje příjmů podpoří rozvoj lokálního trhu práce,“ říká HR ředitelka Jusda Europe Jitka Kratochvílová.  

Sklad bude poskytovat logistické služby zejména v oblasti spotřební elektroniky a automobilového průmyslu. Kromě skladování bude poskytovat vychystání materiálu dle plánu zákazníka, přebalování výrobků, přípravu na krabicové či přesné kusové množství, přibalování lokalizovaného příslušenství k výrobkům, nebo přepravu materiálu.

Nový sklad o rozloze 15 tisíc metrů čtverečních se nachází v blízkosti dálnice D11, klíčového koridoru směrem na východ od Prahy.
Nový sklad o rozloze 15 tisíc metrů čtverečních se nachází v blízkosti dálnice D11, klíčového koridoru směrem na východ od Prahy.
Zpět na blog

Další články