Blog > JUSDA se dostala mezi stovku nejlepších českých firem

JUSDA Europe se probojovala mezi Českých 100 nejlepších společností. Celkově se umístila na 85. příčce.

Cílem dvacátého sedmého ročníku soutěže bylo v celonárodním měřítku ocenit české firmy, které dosahují vynikajících a pozoruhodných výsledků. JUSDA se jako přední česká logistická firma s více než dvacetiletými zkušenostmi zařadila mezi oceněné firmy jako ČEZ, Mattoni, Kaufland nebo Geco.

„Zaměřujeme se na co nejefektivnější řízení našeho podnikání, abychom neustále zlepšovali kvalitu našich služeb a investovali do postupů udržitelného růstu. Neustále vyvíjíme a inovujeme naše procesy. Úzká spolupráce je důležitá vždy, když dojde ke změně. Všichni v týmu musí být zapojeni,“ říká HR ředitelka JUSDA Europe Jitka Kratochvílová.

Tržby 1,5 miliardy, tisíce kontejnerů a desítky tisíců tun nákladu

Tržby JUSDY v roce 2021 dosáhly 1,5 miliardy korun, společnost přepravila 6 000 kontejnerů a 75 000 tun leteckého nákladu. JUSDA spolupracuje s firmami v oblasti rychloobrátkového zboží, automotive, výrobci z oboru strojírenství, IT, elektroniky, oděvními firmami i výrobci farmaceutických a zdravotnických produktů.

Firma oslavila 21 let od založení v České republice a působí v celém regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky, kde zajišťuje dodavatelský řetězec. Nejvíce jde o dopravu zboží z Asie.

Dokáže například přepravit zboží za 19 dní vlakem z Číny do České republiky, nebo za 14 dní z Asie do Polska. Kromě letecké, námořní a silniční přepravy se společnost zaměřuje i na skladování zboží ve svých českých skladech v Pardubicích, Kutné Hoře, ale i v holandském skladu ve Wijchenu.

Zpět na blog

Další články